QR Code Business Card

Red Bull Illume 2016 je tu!

Red Bull Illume Image Quest 2016. V tomto roku sa dočkávame vzrušujúceho zvratu, ktorý do súťaže prináša nová kategória Mobile, v rámci ktorej sa súťaže môžu zúčastniť aj vyznávači fotografie zhotovenej prostredníctvom mobilných zariadení

WI10_009761_003265

Red Bull Illume nie je obyčajnou súťažou o najkrajší obrázok, práve naopak, hodnotenie sa odvíja od viacerých faktorov ovplyvňujúcich kvalitu záberov. Unikátny prístup tejto súťaže spočíva v tom, že jej cieľom nie je len ukázať dychberúce fotografie, ale zaujímať sa aj o životný štýl autorov daných obrázkov s prihliadnutím na to, čo všetko sú ochotní ľudia, ktorí za fotkami skrývajú, pre tieto snímky urobiť.

CU10_006807_002761

Od prvého ročníka, ktorý sa uskutočnil ešte v roku 2007, Red Bull Illume pritiahol mnoho popredných mien z prostredia fotografickej scény, rovnako ako aj donedávna skryté talenty. Čas prihlásiť sa majú všetci oceneniachtiví do 31. marca 2016, kedy sa zápis do súťaže končí. Všetci ostatní majú jedinečnú šancu pozrieť si všetky prihlásené diela na redbullillume.com.

 

Outlet Falls

Outlet Falls

úťažiť sa dá dokopy až v 11 kategóriách: Close Up, Energy, Enhance, Lifestyle, Masterpiece by Yodobashi, New Creativity, Playground, Sequence by Sony, Spirit, Wings a tiež v najnovšom prírastku – Mobile. Tím 50 členov poroty, foto editorov z rôznych popredných medzinárodných publikácií vyberie z týchto kategórií 55 fotografií finalistov, spomedzi ktorých potom určia 11 víťazov jednotlivých kategórií a taktiež celkového víťaza súťaže.

Scotty Lago stalefish over a bonfire in Truckee California.

Scotty Lago stalefish over a bonfire in Truckee California.

viac o cenach sa dozvies na stranke redbullillume.com.

Neváhaj a prihlás sa aj ty !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *