V roku 2009 sme natočili naše prvé video z fotenia s pomocou externých bleskov, teda fotenie spôsobom strobist. V tedy vznikol projekt E.M.Photography (Erik.Marek.Photography)

Rozhodli sme sa že zužitkujeme svoje niekoľkoročné skúsenosti oblasti fotografie a využijeme ich na to, aby sme ukázali začínajúcim, ale aj skúsenejším fotografom využitie fotenia štýlom strobist pri vytváraní kreatívnych fotiek.

 

V roku 2012 nás kontaktoval Peter, s ponukou, že sa bude starať o stránku v oblasti pravopisu – nech to, čo je pre niekoho užitočné, je aj dobre čitateľné 🙂

 

Volám sa Peter Živčic, mladý chalanisko z Dubnice nad Váhom, nádejný fotograf a fanúšik Strobist fotografie a portrétov. Pri mojich začiatkoch s externými bleskami som študoval internet a našiel som EMphotography.eu, kde bolo všetko názorne ukázané a bez problémov pochopiteľné. Tak som sa tu trocha porozhliadol, naštudoval veci, a išlo to v podstate samo.

Som rád, že teraz môžem byť súčasťou tohto projektu a prispievať k tomu, aby sa mladí ľudia mohli zdokonaľovať v tom, čo ich baví.

600389_4018983572986_457923272_n

Chceli by sme, aby sa tento blog stal miestom, kde si budú ľudia vymieňať svoje skúsenosti, postrehy a nápady v oblasti stobist fotografie, ale aj mimo nej.